Плюсы и минусы установки скважины на воду в вашем доме

Плюси та мінуси встановлення водяної свердловини у вашому домі

Вода необходима для любого существования на земле, поэтому мы тратим много времени и ресурсов на то, чтобы добывать ее, абстрагироваться от нее и сохранять. На многих участках можно пробурить скважину и подключиться к собственному водопроводу.

Такой способ водоснабжения подходит следующим категориям домохозяйств: тем, кто хочет избежать оплаты за воду из водопровода; тем, кто не имеет права на подключение к водопроводу; тем, кто больше не хочет покупать бутилированную воду. Если вы задумываетесь о бурении скважины для своего дома, ознакомьтесь сначала со следующими преимуществами и недостатками.

Преимущества

1. Стоимость

При бурении скважины требуется насос для скважины и система фильтрации. Это потребует первоначальных вложений, однако в конечном итоге они окупятся, и вы начнете экономить деньги. Вам больше не придется ежемесячно оплачивать счета за воду. Вместо этого вы сможете использовать столько воды, сколько захотите, совершенно бесплатно.

2. Финансовые преимущества

Як побутові, так і промислові водокористувачі можуть мати право на певні пільги при встановленні свердловини. Зверніться до місцевої влади, щоб дізнатися, чи маєте ви право на податкові пільги або державні гранти.

3. Смак

Люди, які п'ють воду зі свердловини, стверджують, що вода зі свердловини має приємніший смак порівняно з міською водою. Це можна пояснити тим, що колодязна вода не піддається хімічній обробці перед тим, як потрапляє до вашого будинку, і тому має чистіший, м'якший смак.

4. Навколишнє середовище

Система фільтрації, що використовується для пробурених свердловин, створює набагато менше забруднення, ніж промислові машини, які фільтрують воду у великих масштабах. Система фільтрації власної свердловини також скорочує споживання енергії.

Недоліки

Яким би вигідним не було буріння свердловини, у нього є й деякі недоліки.

1. Відсутність хлору

Хоча відсутність очищення може надати воді чистішого, приємнішого смаку, вона також може залишити місце для шкідливих бактерій. Хлор може допомогти очистити воду і не допустити потрапляння у неї нічого шкідливого. Без хлору у воді може бути високий вміст заліза, яке може знебарвити білизну, раковини, ванни та душові кабіни. Вирішити цю проблему можна, встановивши власну систему очищення, щоб вода проходила обробку до того, як потрапить до вас.

2. Без фтору

Фтор дуже важливий для здоров'я зубів. На жаль, не всі свердловини мають достатній рівень фтору, проте ви можете провести тест на якість води, щоб з'ясувати це.

3. Електрика

Оскільки ваш водяний насос для свердловини працює від електрики, це може спричинити проблеми при перебоях в електропостачанні. На той рідкісний випадок, коли це все ж таки станеться, обов'язково підготуйте якийсь запасний варіант, наприклад, пляшки з водою, що зберігаються вдалині. В іншому випадку, коли вимкнеться електрика, єдиною водою з вашої свердловини буде та, що залишиться у вашому баку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *