Ванна моєї матері з видом

Ванна з видом

Моя мама живе на вершині гори, недалеко від дороги (близько 100 миль – там відстань сприймається по-іншому) від мого брата, і ми з братом також відвідували її під час моєї різдвяної подорожі. Коли я кажу "на вершині", я маю на увазі саме це – вона буквально живе на самій вершині гори в австралійському буші.

Вона спланувала свій будинок (з великими труднощами і за допомогою геніального молодого інженера) так, щоб скористатися перевагами краєвидів – будівництво все ще триває. Її спальня знаходиться на верхньому поверсі, а ліжко звисає зі стелі на висоті близько 4 футів над підлогою, так що зі свого ліжка вона може бачити долину внизу і весь шлях до океану.

Вона також розмістила свою ванну в передній частині будинку, де багато хто розмістив би "оглядову" або "вітальню" кімнату, так що, коли вона розслабляється у ванні, вона може дивитися на рівнини внизу.

У той день, коли я був там, над горизонтом був невеликий туман, тому, на жаль, океану не було видно, але ці фотографії все одно дають вам достатнє уявлення про краєвид.

Щоб дати вам уявлення про те, наскільки відокремленим є це місце, ось супутниковий знімок, зроблений прямо зверху.

супутниковий вид з вершини гори

Ось ще кілька фотографій лазні.

Штурвал корабля не просто декоративний, він також дає вам щось, за що можна триматися, коли ви входите і виходите з ванни, щоб не послизнутися і не поранитися – ванна кімната може бути небезпечним місцем, коли ви стаєте старше. За цим колесом ховається цікава історія – разом з дверима до туалету воно походить від справжнього корабля, який використовувався у фільмі "Пітер Пен" 2003 року, що знімався у Квінсленді.

ванна з кораблем

ванна з видом

ванна з кращим видом

ванна з чудовим видом

Якщо вам цікаво, чому моя мама не обрала безрамне скло в кімнаті, то це був її перший вибір, але, на жаль, жодна з компаній, що займаються склінням, не змогла підняти вантажівку на вершину гори. Всі матеріали повинні бути доставлені нагору як мінімум повнопривідними транспортними засобами – сталевий каркас будинку був доставлений по частинах на спеціальній вантажівці з 6-колісним приводом. Це тому, що її "під'їзна дорога" – це грунтово-гравійна дорога, яка в'ється в гору і має неймовірно круті ділянки, нахил яких сягає майже 30°.

Сподіваюся, вам сподобалися ці фотографії – не соромтеся ділитися ними на Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *