Ваш туалет реве? Дізнайтеся, як зробити його знову тихим

Вантажівка сантехніка

Що ж, не варто лякатися, якщо це звук від прочищення каналізаційних труб, яке виконують працівники ЖЕКу. Однак є безліч інших причин, які можуть змусити ваш унітаз ревти на вас. У цій статті ми розглянемо всі ці причини одну за одною і дізнаємося, як їх усунути у найефективніший спосіб.

3 найпоширеніші причини, через які булькає в туалеті

Засмічення в магістральній каналізації

Туалетами користуються вдень і вночі, тому є ймовірність, що деякі відходи, такі як тканини, паперові серветки, волосся або мильна піна, можуть накопичуватися в головній каналізаційній лінії, що з часом може спричинити засмічення. Засмічення в каналізаційній лінії може сповільнити злив і заблокувати потік повітря через неї. А коли повітря перешкоджає проходженню в каналізаційній трубі, вона видає булькаючий звук.

Забиті або неправильно встановлені вентиляційні отвори

Так, гуркіт, що лунає з каналізації, може бути наслідком неправильно встановленого вентиляційного отвору. Для тих, хто не знає, вентиляційна труба – це труба, яка під'єднана до головної каналізаційної лінії. Зазвичай вона виходить назовні через бічну стінку вашого будинку. Основне призначення цієї труби – створювати силу всмоктування, щоб вода легко проходила через злив унітазу та каналізаційну лінію. Якщо вентиляційна труба встановлена неправильно, вона пропускає менше повітря і зменшує силу всмоктування, що призводить до булькання. Засмічений вентиляційний отвір відповідає за відведення шкідливих газів з каналізаційної труби.

Повний септик

Незалежно від того, чи ваш септик повний, чи забитий, в обох випадках у ньому залишається менше місця для повітря, що може спричинити шум, який ви чуєте у вашому туалеті. Якщо не усунути проблему негайно, це також може призвести до переповнення.

Найміть професійну компанію з розблокування та ремонту каналізації в туалеті

Незалежно від причини, яка викликає булькаючий звук у вашому туалеті, надзвичайно важливо, щоб його перевірив професійний спеціаліст з прочищення каналізації. Зрештою, ви ж не хочете, щоб стічні води з туалету затікали у вашу оселю.

Засмічення каналізації в туалеті – досить поширена проблема, з якою стикаються будь-які домогосподарства та підприємства. І часто люди не звертають на неї уваги, доки вона не починає переповнюватися або не з'являється неприємний запах. Хоча ви можете використовувати такі інструменти, як вантуз, шнек або хімічні засоби, щоб вирішити проблему на ранній стадії, завжди розумно звернутися до професіоналів, щоб вирішити проблему найбільш ефективним способом.

Спеціаліст з дренажу знає правильний метод і використовує новітнє обладнання, таке як система відеоспостереження та гідроструменевий апарат, що підходить для цієї роботи. І найголовніше, вони також вживають превентивних заходів для вирішення санітарних питань під час усунення проблем з каналізацією.

Як і більшість людей, якщо ви проігнорували ранні ознаки засмічення зливу в туалеті, які нарешті призвели до серйозного руйнівного зливу в туалеті, викличте розблокування зливу в туалеті у вашому районі вже сьогодні.

Одна думка на тему “Ваш туалет реве? Дізнайтеся, як зробити його знову тихим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *