Бюджетна підлога: Як вибрати підлогове покриття для свого гаманця

Бюджетні ідеї для підлоги

Почавши з малого – столяра та теслі, а потім заснувавши власну компанію з виробництва корпусних меблів, що спеціалізується на кухнях у європейському стилі, – навряд чи можна знайти сферу деревообробки, якої б не торкнувся Дейв. Останні двадцять років своєї кар'єри Дейв зосередився на виробництві столярних виробів та підлогових покриттів, а також привніс свій досвід у сферу роздрібної торгівлі та електронної комерції.

Коли він не зайнятий роботою, очолюючи команду категорійного менеджменту інтернет-магазину підлогових покриттів BuildDirect.com, ви можете знайти його у своєму гаражі, де він, як ви вже здогадалися, витирає пилюку. Дейв написав цю статтю від імені Build Direct, інноваційного ринку для купівлі та продажу якісних товарів для дому та підлогових покриттів онлайн.

Вибір правильного покриття для підлоги зводиться до кількох унікальних міркувань. Це довговічність, відчуття і, звичайно ж, зовнішній вигляд. Але навіть якщо ви знайшли підлогу, яка відповідає всім вашим вимогам, якщо одна графа залишиться не відміченою – бюджет – ви можете вважати це втратою.

На щастя, оскільки конкуренція зростає, а компанії продовжують впроваджувати інновації, підлогові покриття стають все більш доступними для споживачів. Пройшли ті часи, коли у вас було лише два варіанти – паркетна дошка та плитка. Зараз для розкішних підлогових покриттів використовуються всілякі матеріали без витрат на розкішну підлогу.

Дешеві: Килимове покриття, $1-$11 за квадратний фут*

Килимове покриття може бути одним з найдешевших варіантів підлогового покриття, але з певними застереженнями. Ціна на килимове покриття сильно варіюється залежно від того, який тип ви вибрали: економічна килимова плитка коштує менше долара, а розкішні вовняні та берберські варіанти коштують понад $10 за квадратний фут. Таким чином, килимове покриття може бути одним з найдешевших або найдорожчих типів підлогових покриттів у цьому списку, залежно від ваших уподобань. Цей тип підлоги слід встановлювати там, де ви хочете створити теплу, комфортну та затишну атмосферу, наприклад, у вітальні або спальні, але його не слід встановлювати у вологих або мокрих приміщеннях.

Дешевий: Ламінат, $1-$6 за квадратний фут*.

Останніми роками ламінат трохи вийшов з моди, частково через зростання популярності розкішного вінілу, який є більш водостійким і може бути більш доступним, хоча ціни на нього дуже співставні. Незважаючи на це, багато людей все ще віддають перевагу ламінату, а не вінілу, оскільки він ближчий за складом до деревини і має реалістичний вигляд. Насправді, більшість ламінату на 99% складається з деревини, виготовленої з декількох шарів ДВП високої щільності та смоли. Зазвичай на нього наносять шар фотографічної аплікації, що робить його дуже схожим на справжнє дерево.

Не дивно, що довговічний ламінат також має вищу вартість перепродажу, ніж вініл, і пропонує товстішу, теплішу та комфортнішу підлогу, ніж вініл, а також більш приємні відчуття під ногами. Щодо довговічності, то він витримує високу пішохідну активність і стійкий до стирання, тому є чудовим вибором для житлових приміщень, де живуть домашні тварини та діти. Хоча це один з найдорожчих видів бюджетних підлогових покриттів, ламінат надзвичайно зручний для укладання своїми руками (згадайте Pergo), а це означає, що ви можете заощадити купу грошей на робочій силі, якщо вирішите встановити цей тип підлогового покриття власноруч.

Дешево: Розкішний вініл, $2,50-$5 за квадратний фут*.

Далі: елітні вінілові покриття для підлоги. Улюбленці сучасного світу підлогових покриттів, елітні вінілові дошки (LVP) і елітна вінілова плитка (LVT) – це краса, стиль, продуктивність і доступність. Як і ламінат, вінілові підлоги часто виглядають як справжня деревина і є зручними для укладання своїми руками. Колись вініл розглядався як "тимчасовий" варіант підлогового покриття серед бюджетних ремонтників, але цей тип підлогового покриття дійсно пройшов довгий шлях з моменту свого дебюту в 1940-х роках.

Вінілова підлога також надзвичайно універсальна, а це означає, що вона добре пасує майже до всіх дизайнерських схем і приміщень. Хоча розкішний вініл під дерево, мабуть, найпопулярніший, цей тип підлоги також буває з кам'яними або керамічними візерунками, тому він добре виглядає у всіх типах приміщень. Нарешті, не можна заперечувати зручність вінілу для домашнього ремонту, оскільки більшість вінілових дощок і плиток випускаються з замковим з'єднанням для швидкого і легкого укладання.

Ще дешевше: листовий вініл, $0,50-$2 за квадратний фут*.

Загалом, листовий вініл має ті ж самі експлуатаційні переваги, що й вінілові дошки або плитка, оскільки всі вони вирізані з одного і того ж метафоричного полотна. Різниця, звичайно, полягає у форматі – листовий вініл поставляється в листах або рулонах, тоді як плитка і дошки встановлюються окремо, як тверда деревина або керамічна плитка. Листовий аспект робить матеріали громіздкими, менш універсальними і менш пристосованими до індивідуальних потреб. З огляду на це, початкові витрати на листовий вініл нижчі, що робить його життєздатним варіантом для тих, хто орієнтується виключно на бюджет.

Однак є кілька речей, про які варто знати, перш ніж розгортати вініл. Перше і головне: через особливості цього типу підлогового покриття, ремонт є більш складним. На відміну від дощок або плитки, ви не зможете легко замінити секцію у випадку подряпини, відколу або плями. Якщо ваш листовий вініл стає занадто зношеним або забрудненим, його може знадобитися замінити. Як наслідок, це означає, що цей тип підлоги з часом, ймовірно, буде дорожчим порівняно з вініловими дошками або плиткою.

Найдешевший: Фанера, менше 1 долара за квадратний фут

Якщо ви шукаєте найдешевший варіант підлогового покриття, зверніть увагу на фанеру. Хоча вона не може запропонувати стільки ж експлуатаційних характеристик, комфорту та краси, як вищезгадані варіанти, фанерна підлога все ж може бути чудовим варіантом для деяких власників будинків. Ви, безумовно, програєте, коли справа доходить до довговічності фанерної підлоги, оскільки вона не така зносостійка і міцна, як багато з перерахованих вище варіантів. З огляду на це, фанера є смішно доступною за ціною: деякі майстри, які роблять це самостійно, повідомляють, що повна установка фанери коштувала їм менше 200 доларів!

Мінуси дешевизни

Багато хто з нас не має можливості перейти на більш дорогу тверду деревину, але важливо зазначити, що жоден матеріал не прослужить так довго, як справжня дерев'яна підлога, як інженерна, так і масивна. Причиною цього є те, що ці підлоги можна шліфувати і відновлювати безліч разів – масив дерева, звичайно, частіше, ніж штучну деревину – і, отже, вони можуть служити багатьом поколінням. При цьому вищезгадані типи підлог можуть служити десятиліттями за умови належного догляду та обслуговування.

Витративши час на роздуми про те, чого ви хочете від своєї підлоги, ви будете впевнені у своєму виборі. Пам'ятайте, що вам доведеться дивитися на підлогу щодня, тому ви хочете переконатися, що вона приносить вам задоволення і комфорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *