Перенесіть свою ванну кімнату в 21 століття

Приводимо ванну кімнату в 21 століття

Мінімалізм і сучасність – основні принципи сучасного дизайну.

З таким дизайном приходять і численні функціональні оновлення. І хоча багато власників будинків, як правило, в першу чергу оновлюють свої кухні, вітальні та спальні, ванна кімната цілком може бути кімнатою, яка може отримати найбільшу користь від технологічного прогресу.

Існує ціла низка способів зробити вашу ванну кімнату більш сучасною. Вони використовують нові технології, які можуть заощадити ваш час, гроші та працю.

Водонагрівач без бака

Їх також називають "водонагрівачами на вимогу" за те, що вони швидко нагрівають холодну воду на місці, а не безперервно нагрівають її 24 години на добу 7 днів на тиждень, як це роблять звичайні водонагрівачі. Завдяки цьому безбакові водонагрівачі споживають до 30% менше енергії. Це не тільки гарантує, що ви заощадите гроші на рахунках за воду та опалення, але й зберігає ваше сумління чистим завдяки своїй екологічності.

Хоча безбакові водонагрівачі найкраще підходять для невеликих будинків, ви можете встановити кілька, якщо у вас великий будинок. І хоча вони коштують дорожче, сума, яку ви заощадите на рахунках, гарантує швидку окупність.

З безбаковими водонагрівачами довгий гарячий душ не повинен супроводжуватися почуттям провини. Крім того, якщо ваш водонагрівач знаходиться у ванній кімнаті або поруч з нею, то безбаковий водонагрівач – ідеальний вибір. Безбакові водонагрівачі значно менші і займають менше місця.

Переваги водонагрівачів без бака величезні, особливо тому, що вони мають довший термін служби, ніж звичайні водонагрівачі. Крім того, встановлення безбакового водонагрівача є досить простим процесом, який більшість людей, що займаються саморобкою, можуть взяти на себе.

Сидіння для унітазу-біде

Переваги сидінь для унітазів-біде дуже схожі на переваги безбакових водонагрівачів. Сидіння для унітазів-біде вже давно популярні в Європі, але лише нещодавно потрапили на американський ринок. Основна привабливість сидінь для біде полягає в їхніх гігієнічних якостях. Вони набагато чистіші, ніж туалетний папір, і часто позбавляють потреби в ньому.

Зважаючи на це, сидіння для унітазу-біде дозволяє заощадити на туалетному папері, особливо якщо врахувати, що середньостатистичний американець використовує 23,6 рулонів туалетного паперу на рік. Сидіння для біде зменшує використання туалетного паперу на 75%. Можливо, найкраще в цьому? Більше не потрібно сперечатися зі своїм партнером про те, де знаходиться заслінка для туалетного паперу – вгорі чи внизу. Крім того, відсутність туалетного паперу означає менше засмічень і проблем з сантехнікою

Окрім гігієнічних переваг, сидіння для біде мають багато інших. Вони виглядають досить елегантно і легко встановлюються. Просто замініть наявне звичайне сидіння для унітазу, під'єднайте сидіння для біде до сусіднього водопроводу і ввімкніть його в стіну.

Однак найпривабливішими аспектами сидінь для унітазів-біде є їхні численні функції, від можливості регулювати температуру води та сидіння до вбудованої дезодоруючої функції.

Сучасна ванна кімната

Електронний змішувач

Пройшли ті часи, коли електронні змішувачі були просто зручністю, яку можна було знайти у висококласних ванних кімнатах торгових центрів. Сенсорний змішувач у вашій ванній кімнаті – це не лише прогресивний і витончений штрих, але й багато переваг. Для початку, це мінімізує поширення мікробів, усуваючи необхідність торкатися ручок змішувача. Набагато більш гігієнічний варіант, він неодмінно стане хітом серед ваших гостей.

Сенсорні змішувачі також запобігають ошпарюванню надто гарячою водою (давайте визнаємо, ми всі це робили). Вони також зменшують витрати води, працюючи за таймером, і забезпечують менше безладу через залишення крана увімкненим на ніч (давайте не будемо себе обманювати, ми всі з цим стикалися).

Єдине, що слід зазначити про цю модернізацію, це те, що її повинен встановлювати ліцензований і досвідчений сантехнік, а не намагатися зробити це самостійно.

Паровий душ

Сауна і душ в одному флаконі? Так, будь ласка. Не помиліться, адже це, мабуть, одна з найрозкішніших модернізацій, яку може отримати ваша ванна – і вона вимагає багато місця. Якщо ви оновлюєте велику ванну кімнату, обов'язково розгляньте це доповнення.

Існуючий душ можна перетворити на парову кабіну, але це потребує значних зусиль. Потрібно буде зробити його вологонепроникним, щоб утримувати пару – це робота для професійного підрядника і сантехніка. Можна придбати комплект для парового душу, що складається з невеликого генератора, який потрібно розмістити поруч з душем, і цифрового управління, що дозволяє активувати паровий душ одним натисканням кнопки.

Зазвичай встановлення такої системи коштує близько $2500, але віддача від неї може бути величезною. Після довгого, напруженого дня паровий душ може розтопити ваші турботи краще, ніж пінна ванна. Крім того, паровий душ може покращити кровообіг, полегшити біль у суглобах, очистити носові пазухи під час застуди та детоксикувати шкіру і тіло. Якщо ви любите себе балувати, це просто необхідно.

Оновлення вашої ванної кімнати за допомогою вищезгаданих предметів – це не лише крок до модернізації, але й підвищення особистого комфорту. Ванна кімната з цими оновленнями вражає і знімає стрес. І, враховуючи, що ми проводимо у ванній більше року свого життя, ми можемо зробити її приємною, чи не так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *