Популярні тенденції кухонних стільниць

Популярні тенденції кухонних стільниць

 

Ви плануєте оновити свою кухню?

Ви вже визначилися з матеріалом та дизайном стільниці?

Вибір правильної кухонної стільниці дуже важливий, оскільки вона визначатиме загальний вигляд і відчуття вашої кухні.

Враховуючи те, що ви будете використовувати стільницю для нарізання, різання, приготування їжі та майже всього іншого, що вам потрібно робити на кухні, ви повинні інвестувати в стільницю, яка буде не тільки гарно виглядати, але й бути міцною та довговічною.

Дерев'яні стільниці

кухонна стільниця дерево

Стільниці з твердих порід дерева, таких як дуб, вишня, червоне дерево, клен, тик і горіх, надають інтер'єру кухні теплий і вишуканий відтінок. Деревина має антибактеріальні властивості, що робить її гігієнічним варіантом для кухні. Його також простіше встановлювати та ремонтувати. Єдиною проблемою дерев'яних стільниць є те, що вони легко дряпаються і забруднюються, а під впливом води можуть легко деформуватися.

Кам'яні стільниці

кухонна стільниця з каменю

Кам'яні стільниці виглядають природно, красиво, а також дуже міцні та довговічні. Доступні в різних кольорах, текстурах, стилях і дизайнах, кам'яні стільниці підійдуть як для традиційних, так і для ультрасучасних кухонь. Камінь практично не піддається руйнуванню, він стійкий до нагрівання, цвілі та грибка. Але в разі пошкодження його важко відремонтувати. Крім того, кам'яні стільниці складно встановлювати. Потрібні професіонали, щоб встановити важкі плити граніту або стільниці з натурального каменю за допомогою каркасів.

Стільниці з нержавіючої сталі

кухонна стільниця з нержавіючої сталі

Хоча стільниці з нержавіючої сталі часто зустрічаються на професійних кухнях, багато власників будинків звертаються до них, щоб зробити свою кухню ультра-крутою і стильною. З нержавіючої сталі можна виготовити стільниці будь-якого розміру та форми. Ваша мийка, бризковики та стійки можуть бути інтегровані в один блок, щоб створити цілісний вигляд і відчуття. Нержавіюча сталь дуже міцна і в'язка, стійка до плям і високих температур. Проблема з цими стільницями полягає в тому, що подряпини і жирні плями чітко видно на стільницях з нержавіючої сталі.

Скляні стільниці

Вони досить популярні завдяки численним перевагам, які вони пропонують власникам будинків. Скляні стільниці надають кухні унікального вигляду. Скляні стільниці доступні в широкому діапазоні кольорів і текстур, вони можуть відповідати практично будь-яким потребам і вимогам до декору. Оскільки скло є напівпрозорим, світло, яке падає на такі стільниці, миттєво відбивається і заломлюється, завдяки чому приміщення здається більшим і жвавішим. З точки зору практичності, скло є гігієнічним, оскільки не дозволяє бактеріям і вірусам розмножуватися. Його легше мити, воно міцне і довговічне. Воно витримує екстремальні температури, не піддається плісняві та грибку. За скляними стільницями досить легко доглядати, а також легко встановлювати. З точки зору вартості, скло доступніше, ніж більшість інших стільниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *