Кухні, які витримують випробування часом

Ми часто сприймаємо сучасну кухонну техніку як належне; Britannia Living розглядає еволюцію кухонних приладів, які змінили наш спосіб приготування їжі.

З часом побутова техніка увійшла в наші кухні і зробила наше життя і приготування їжі трохи простішим. Найкращі прилади – це ті, які позбавляють нас важкої щоденної роботи та не надто приємних домашніх клопотів.

Будь-який прилад, який скорочує час нашої повсякденної рутини і призводить до збільшення часу простою, швидше за все, стане надзвичайно популярним – але яким було б життя до появи цих життєво важливих побутових приладів? Погляньте на різні кухонні прилади, які вплинули на те, як ми готуємо та випікаємо протягом останнього століття.

1930s

У 1937 році людина на ім'я Карр. П. Коллінз створив революційний прилад під назвою витяжка. Його винахід видаляв дим, запахи, жир і надлишкове тепло з кухні, коли люди готували їжу, щоб зробити домашнє приготування їжі більш приємним і безтурботним процесом.

Сучасні витяжки – це цілий світ, відмінний від перших конструкцій Коллінза. На зміну незграбним трубам прийшли витончені конструкції різних розмірів, які дозволяють людям з легкістю встановлювати витяжки на своїх кухнях.

1940s

На початку 1940-х років міксери змінили спосіб випікання, замінивши важку роботу з замішування тіста вручну. Міксери також призвели до винаходу домашніх пекарських центрів, в яких було місце для хлібопекарських приладів та основних інгредієнтів; незабаром вони перетворилися на кухонні острівці.

Сьогодні, коли популярність хлібопекарських програм зросла, продажі тістомісильних машин також збільшилися. Вони значно прискорюють і полегшують процес випікання, їх використовують як пекарі-аматори, так і професіонали.

1950s

1955 рік став знаменним для кухонних приладів, коли дебютував електричний кухонний чайник. Чайник нового стилю прийшов на зміну старомодному чайнику зі свистком і зробив процес кип'ятіння води набагато простішим, без іржі та ерозії, які раніше спричиняла кипляча вода.

У сучасному житті для приготування гарячих напоїв та кип'ятіння їжі покладаються на електричні чайники, але скромний чайник, схоже, незабаром може бути замінений новими технологіями, оскільки крани з окропом стають все більш поширеним явищем на кухнях по всій Великій Британії.

Кухні, що витримали випробування часом: 1950-ті роки

1960s

Наприкінці 1960-х років ціна на настільні мікрохвильові печі різко впала, що швидко перетворило цей колись розкішний предмет на предмет першої необхідності. Впродовж десятиліття мікрохвильові печі стали популярними серед жінок, оскільки вони дозволяли готувати гарячу їжу за значно коротший проміжок часу.

Мікрохвильова технологія часто вдосконалюється. Зі збільшенням потужності зменшується час приготування, що дозволяє готувати якісні страви за вражаюче короткий час.

1970s

1973 року кухонний комбайн перемістився з кухонь професійних шеф-кухарів до домогосподарств і став одним з найпопулярніших приладів десятиліття. У 1970-х роках з'явилося багато невеликих кухонних приладів, таких як мультиварки, скороварки, соковижималки та інші.

Сьогодні кухонні комбайни стали основою популярних дієтичних планів, а також суттєво вплинули на інші фактори сучасного життя, наприклад, на популярну сокову дієту.

Кухні, що витримали випробування часом: 1970-ті роки

21 століття

Попри те, що газова плита є основним кухонним приладом ще з початку ХХ століття, на рубежі століть її дизайн зазнав кардинальних змін.

Завдяки додатковій робочій поверхні та точному регулюванню температури плити дозволяють навіть кулінарам-аматорам відтворювати гастрономічні шедеври, які вони відчувають у ресторанах. В останні роки цей прилад був адаптований, щоб відповідати експериментальному декору та еволюціонуючим смакам сучасного життя.

Зміна стилів

Багато приладів з'являються і зникають разом з трендами, проте ті, що залишаються актуальними протягом десятиліть, продовжують робити сучасне життя набагато простішим.

Хоча зміна технологій і загальний прогрес дають можливість людям бути більш вибагливими та прискіпливими у виборі кухонних приладів, а на ринку з'являються вдосконалені моделі наших улюблених приладів, оригінальні стилі минулих років залишаються популярними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *