Дизайн кухонь по всьому світу

Дизайн кухонь по всьому світу

Правда в тому, що немає двох однакових кухонь. Хочете дізнатися, наскільки вони можуть відрізнятися? Тоді давайте здійснимо невелику подорож по всьому світу і заглибимося у світ кухонь, розглядаючи відмінності як у декорі, так і в функціональному дизайні…

Англія

Приклад англійської кухні від Kitchen Design Around The World

Зазвичай кухні в Англії використовуються для підготовки та приготування їжі. Однак, якщо є місце, англійці із задоволенням використовують кухню як їдальню/вітальню. Насправді, кухні тут стають більшими, щоб охопити саме це! Протягом десятиліть ми бачили те, що можна описати лише як еволюцію англійської кухні.

Сучасна англійська кухня має нейтральну естетику, використовуючи орнаменти для додавання кольору. Шафи та тумби часто білого кольору з чорними гранітними або дерев’яними стільницями. Також популярним вибором є облицювання стін плиткою, знову ж таки, нейтральних кольорів. Всі ці прості дизайни відтіняються великою кількістю світла.

США

Приклад американської кухні від Kitchen Design Around The World

"Чим більше, тим краще" – найкращий спосіб описати американську кухню. Якщо у вас немає дводверного холодильника, з вами щось не так. Більшість американців їдять на кухні, тому вони просторі, часто з барною стійкою та/або обіднім столом. Кухні відкритого планування також поширені в Америці.

Білий – популярний колір на американській кухні. Ви також можете побачити мармурові стільниці та теплі дерев’яні шафи, які додають класичного багатства. Ця кухня не була б повною без посудомийної машини, сміттєпроводу, мікрохвильової печі та льодогенератора, прикріпленого до гігантського холодильника.

Франція

Приклад французької кухні від Kitchen Design Around The World

Сучасна французька кухня – яскрава, як за кольором, так і за світлом. Шафи та прилавки сміливих яскравих кольорів освітлюються стельовими світильниками, підсвічуванням під шафами, вбудованими світильниками та природним світлом, яке дозволяє вікно.

На відміну від типової американської кухні, французькі кухні, особливо паризькі, дещо скромніші. Вони, як правило, невеликі і оснащені набагато меншою кількістю гаджетів. Вони використовуються для підготовки та приготування їжі, а не як місце для їжі та розваг.

Італія

Приклад італійської кухні від Kitchen Design Around The World

Сучасний італійський дизайн кухні можна описати одним словом – витончений. Ми можемо побачити натхнення від російських кухонь з використанням вигнутих стільниць. Нержавіюча сталь часто з’являється, підкреслюючи плавні лінії. Ці кухні ультрасучасні, з майже індустріальним відчуттям, яке пом’якшується контрастом теплого освітлення та яскравих кольорів.

Характерною особливістю італійської кухні є острівна стійка/барна стійка для сніданків з мийкою, плитою та місцем для зберігання. Таким чином, все легко доступне для кухаря, а також дозволяє людям сидіти за барною стійкою і складати кухарю компанію, не заважаючи йому!

Мексика

Приклад мексиканської кухні від Kitchen Design Around The World

Коли мова заходить про мексиканську кухню, думайте про традиційну південноамериканську. Велика сільська плитка на підлозі, вкраплення яскравих кольорів, часто синього, червоного і жовтого, а також яскраво викладені плиткою стіни і стільниці. Мексиканська кухня, як правило, досить маленька, тому її дизайн в основному розрахований на одну людину, яка готує. Тим не менш, вони повністю обладнані, і все знаходиться в межах досяжності кухаря.

Китай

Приклад китайської кухні від Kitchen Design Around The World

Типова китайська кухня утилітарна за своїм дизайном. Біла кахельна підлога, білі прилавки та шафи – це норма. Ця кухня розміром майже з шафу з невеликим простором для зберігання, хоча розмір не є великою проблемою, оскільки для приготування їжі тут часто потрібна лише одна або дві сковорідки.

Духовки і холодильники, обладнання, яке ми вважаємо необхідним для кухні, зазвичай не зустрічаються на китайських кухнях. Для приготування їжі використовується двоконфорочна газова плита, а для кухонь без холодильника свіжі продукти купуються щодня.

З точки зору фен-шуй, в ідеалі кухня має бути орієнтована на південь. Слід уникати гострих кутів, тому часто зустрічаються вигнуті стільниці. Крім того, плита (символ вогню) і раковина (символ води) не повинні знаходитися поруч.

Нідерланди

Приклад голландської кухні від Kitchen Design Around The World

Існують певні ключові особливості, які ви очікуєте знайти на всіх кухнях, але, як доводить відсутність духовки або холодильника на типовій китайській кухні, деякі речі, без яких ми не могли б жити, насправді не є стандартними кухонними елементами в усьому світі. У випадку з голландськими кухнями, вам буде важко знайти багато настінних шаф, які є майже на кожній кухні у Великобританії чи США.

Місце для зберігання в голландських кухнях, як правило, знаходиться нижче рівня очей, лише одна-дві полиці, якщо вони дійсно потрібні. Це робить кухню більш відкритою.

Шотландія

Приклад шотландської кухні від Kitchen Design Around The World

У холодну, морозну погоду Шотландії кухня традиційно була теплим і затишним центром будинку, де збиралася родина. Шотландські кухні зазвичай менші за розміром, часто з окремою обідньою зоною поруч, і мають дуже сільський дизайн – згадайте багато дерев’яних елементів і відреставрованих антикваріатів, що передавалися з покоління в покоління.

Тут також не рідкість побачити стару, обвітрену, але чарівну буфетну шафу, яка використовується замість більш сучасних сховищ!

Швеція

Приклад шведської кухні від Kitchen Design Around The World

Швеція, батьківщина IKEA. Так само, як ви побачите, блукаючи проходами цього супермаркету меблів для дому, шведська кухня має дуже унікальний і впізнаваний вигляд. На відміну від окремих блоків і приладів інших кухонь, у Швеції все вбудовується; ви купуєте кухню як єдине ціле, а не окремими частинами.

Шведські дизайнери також вміють економити простір, тому навіть у невеликих кухнях ви знайдете багато місця для зберігання, адже жоден куточок не залишиться невикористаним.

Великі, маленькі, кольорові, індустріальні, сучасні, сільські… ви бачили все це! Тепер ви знаєте відмінні естетичні особливості деяких кухонь по всьому світу. Звичайно, ваша кухня може бути такою, якою ви хочете її бачити, тож якщо мексиканський стиль – це ваш стиль, навіть якщо ви живете у Великобританії, вперед!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *