Національний день Маріо | 10 березня (MAR10)

У 1983 році вийшла перша гра Mario Bros. за участю Маріо та його брата Луїджі.

Факти про День Маріо - 10 березня

Це я, Маріо! Можливо, вам буде цікаво дізнатися, що 10 березня перші три літери назви місяця і дати утворюють ім’я Маріо (MAR10).

Свято День Маріо спочатку призначалося для всіх, кого звати Маріо, але улюблений сантехнік Nintendo, схоже, в цей день знаходиться в центрі уваги.

До того, як він став Маріо

До того, як він став Маріо

Не важко зрозуміти, чому. Маріо був величезною частиною ігрової історії протягом багатьох років, і тому він, безумовно, є найбільш пам’ятним Маріо.

На честь Дня Маріо та водопровідника, давайте поміркуємо про історію Супер Маріо.

Маріо був створений геймдизайнером Шіґеру Міямото.

Спочатку Шіґеру був просто ігровим художником компанії Nintendo, поки президент компанії Хіроші Ямаучі не попросив його розробити нову гру.

Компанія Nintendo мала труднощі з виходом на ринок аркадних ігор і раніше намагалася виробляти ігри, але всі спроби популяризувати та продати свої ігри зазнавали невдач.

Після того, як Шіґеру розробив гру для Nintendo’s Cabinets, компанія найняла Ікеґамі Цусінкі для її програмування.

Після того, як гра була розроблена і запрограмована, вона була випущена під назвою Donkey Kong у 1981 році.

Саме в Donkey Kong Маріо вперше з’явився в ролі головного героя, Джампмена.

На той час це була перша гра у своєму роді, що мала передісторію та персонажа, який міг пересуватися з боку в бік, лазити та стрибати.

Donkey Kong дуже добре продавалася, і Міямото продовжував розробляти інші ігри з персонажем Jumpman.

Ім’я Джампмена врешті-решт змінилося, коли власник штаб-квартири Nintendo прийшов вимагати прострочену орендну плату, і, на щастя, власника звали Маріо.

Відтоді співробітники жартома прозвали персонажа Міямото Маріо, на честь власника складу.

Отримання справжнього імені

Отримання справжнього імені

Після тривалого часу, коли Стрибуна називали Маріо, це ім’я врешті-решт стало справжнім ім’ям персонажа.

Через два роки, у 1983 році, вийшла перша гра Mario Bros. за участю Маріо та його брата Луїджі. У 1985 році вийшла гра Super Mario Brothers, і відтоді Маріо став дедалі популярнішим.

Згодом з’явилися інші продовження, такі як Super Mario Bros. 2, яка вийшла в японській та американській версіях, а також Super Mario Bros. 3 і 4.

Окрім знаменитого Супер Маріо, у світі були й інші видатні Маріо.

Наприклад, Маріо Лопес – кіноактор, який грав в американському ситкомі "Джордж Лопес" і навіть мав роль ЕйСі Слейтера в підлітковому серіалі "Врятовані дзвінком".

Навіть мафія мала свою частку Маріо. Маріо Гіганте, відомий тим, що застосовував фізичне насильство до поліції та займався лихварством, є братом покійного Вінсента "Підборіддя" Гіганте.

День Маріо – це чудова нагода відсвяткувати все, що пов’язане з Маріо.

Незалежно від того, чи дивитеся ви Джорджа Лопеса, фільми про гангстерів, чи їсте гриби на вечерю, чи просто розслабляєтеся, граючи в олдскульну Nintendo, є безліч способів зробити 10 березня маріо-тастичним днем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *