Сарай для зберігання vs складське приміщення під час ремонту

Сарай для зберігання проти приміщення для самообслуговування під час ремонту

Стаття написана власником і редактором цього сайту. cПитання полягало в тому, чи варто йому і його дружині купувати складський сарай або орендувати складське приміщення для зберігання своїх речей, поки вони ремонтують свій 50-річний приватний будинок, якому більше 50 років.

Мушу визнати, що раніше я про це не задумувався, тому мені довелося добряче покопатися в темі – сподіваюся, комусь із вас цей аналіз стане в пригоді, якщо ви самі зараз стикаєтеся з подібним питанням.

Скільки місця потрібно і на який термін?

Для тих, хто планує переїзд, варто добре подумати про те, що вам дійсно потрібно зберегти, і продати або пожертвувати речі, які вам не дуже потрібні. Коли я востаннє переїжджав, я пройшов через цей процес і вирішив, що все, чим я не користувався протягом останніх 2 років, можна викинути, за винятком кількох сентиментальних речей. Зменшення безладу просто фантастичне, і за 2 з половиною роки єдиною річчю, про яку я колись шкодував, була одна з книг, яку я пожертвував на благодійність – але її легко було замінити.

У цьому випадку вони зберігатимуть звичайні побутові речі, включаючи меблі, деяку побутову техніку, а також коробки з одягом, книжками та іншими дрібничками. Можливість складати речі в штабелі означає, що їм знадобиться близько 100 квадратних футів (це приблизно 10,7 м² для метричних типів).

Як порівняти витрати?

Я подивився ціни на садові сараї на iLikeSheds.com, який забезпечує доставку по більшій частині Англії, а потім я отримав онлайн-котирування від SafeStore, який має склад для зберігання в Іпсвічі.

Ціни на сараї

Це базові ціни – якщо ви вирішите придбати додаткові опції або більш вишукані моделі, то вам доведеться заплатити більше.

  • Металевий навіс: £625
  • Дерев'яний ангар: £678
  • Пластиковий навіс: 805 фунтів стерлінгів

Ціни на самостійне зберігання

Це була ціна конкретно для сховища в Іпсвічі. Ціни варіюються залежно від місця розташування і можуть змінюватися в різні пори року – в отриманій мною ціновій пропозиції я вказав, що вона буде потрібна з середини січня наступного року.

Стандартна тижнева ставка становила 60 фунтів стерлінгів. Вони пропонують 50% знижку на перші 8 тижнів, а потім повну вартість на решту 18 тижнів, тому формула виглядає так: (£30 x 8) + (£60 x 18) = загальна вартість оренди становить £1,320. Зверніть увагу, що буде також застава, яку ви отримаєте назад в кінці, і, можливо, ви захочете надати свої власні навісні замки.

В їхньому електронному листі сказано: "Ця ціна не включає витрати на навісні замки, заставу та страхування".

Обидві ціни включали ПДВ.

Отже, на перший погляд здається, що сарай для зберігання значно дешевший, але, як ми побачимо, це не повна історія, і вам, можливо, доведеться вибрати деякі додаткові послуги, які збільшать вартість сараю. З іншого боку, після завершення ремонту у вас залишиться сарай, яким ви зможете користуватися і надалі.

Безпека

Послуги з самообслуговування включені в ціну – компанія, в якій я отримав пропозицію, має 24-годинне відеоспостереження, що є стандартом для цієї галузі, хоча є й більш дорогі місця, які мають цілодобову охорону на території. Кожне місце для самостійного зберігання має власний ключ, тому ніхто інший не має доступу до ваших речей.

Сараї для зберігання, як правило, легше зламати, тому ви також можете взяти це до уваги.

Для додаткової безпеки сараю ви можете придбати додаткові замки, які коштуватимуть від 10 до 20 фунтів стерлінгів, якщо ви встановите їх самостійно, і до 100 фунтів стерлінгів, якщо ви звернетеся до слюсаря, який зробить це за вас.

Сарай для зберігання може потребувати сигналізації, якщо ви збираєтеся бути відсутнім протягом тривалого періоду часу або якщо ви не можете легко бачити його з вікон. Я знайшов базову бездротову сигналізацію з підтримкою GSM на Amazon.co.uk за 34 фунти стерлінгів – підніміть ціну щонайменше до 100 фунтів стерлінгів, якщо хочете, щоб її встановив професіонал. Хоча будь-яка пристойна сигналізація має резервне живлення від акумулятора, ви, ймовірно, захочете прокласти кабель живлення до сараю і закопати його так, щоб його не можна було легко перерізати – це додасть до 25 фунтів стерлінгів за надміцний подовжувач і навіть більше, якщо ви збираєтеся купити якусь трубу або канал, щоб закопати провід.

Залежно від того, що ви зробите, щоб забезпечити додаткову безпеку вашого сховища, ви можете витратити ще 300 фунтів стерлінгів понад початкову ціну покупки.

Страхування

Тут все може бути трохи складніше – як при читанні вашого полісу страхування житла, щоб дізнатися, чи застраховані ваші речі в сараї і чи потрібно оформляти додаткову страховку, так і при читанні умов і положень компаній, що надають послуги зі зберігання речей.

Я не маю достатньої кваліфікації, щоб давати поради щодо страхування, тому я просто представлю деякі стандартні умови, з якими ви можете ознайомитися тут:

Самостійне зберігання

19.3 Внутрішні клієнти;

19.3.1. Ми вимагаємо, щоб усі внутрішні клієнти, які укладають Ліцензію, також укладали та підтримували протягом періоду дії Ліцензії адекватне страхове покриття, використовуючи поліс самостійного зберігання Safestore, який можна придбати виключно через нас. Ми не укладаємо Ліцензію без наявності такого страхового полісу. Будь ласка, зверніть увагу, що жодна форма страхового полісу, окрім Полісу самостійного зберігання в Сейфі, не буде прийнята нами.

19.3.2. Ми рекомендуємо вам оформити страховий поліс на суму, яка щонайменше дорівнює відновній вартості Товарів, що зберігаються в Блоці час від часу, поки ваші товари залишаються на місці.

19.3.3. Ми не надаємо жодних порад щодо такого страхування, і Ви самостійно вирішуєте, чи підходить таке страхування для покриття Товарів та ризиків, пов'язаних з ними.

На жаль, я не зміг знайти ціни на страхування на їхньому веб-сайті – схоже, вам доведеться отримати пропозицію щодо цього окремо.

Страхування складських приміщень та будинків

Я переглянув багато страхових сайтів, і мені було важко знайти конкретні поліси або відповіді на поширені запитання – врешті-решт, найбільш читабельними виявилися документи від AXA:

4. Чи застраховане моє майно поза домом?

Ваше майно застраховане, коли ви перебуваєте вдома. Щоб розширити покриття за межами вашого будинку, ви повинні додати відповідний розділ (D) до вашого полісу.

З розділу (D) було виключено багато пунктів, зокрема "Ми не покриваємо інструменти, прилади або спортивне обладнання, що використовуються або зберігаються для ділових або професійних цілей".

Я настійно рекомендую вам зателефонувати до вашої страхової компанії і розповісти їм, що саме ви плануєте робити, що буде зберігатися у вашому сараї, і попросити їхньої поради, тому що дуже легко помилитися і залишитися незастрахованим.

Завжди будьте дуже чіткими і чесними зі своєю страховою компанією – я знаю музиканта, який мав поліс страхування житла, що включав музичні інструменти, але не включав інструменти для торгівлі. Коли з його будинку вкрали рідкісну гітару, він виявив, що через те, що він грає платні концерти на вихідних, його інструменти вважалися "інструментами" і не були застраховані – цієї проблеми можна було б уникнути, якби він був повністю відвертим зі страховою компанією, коли купував поліс.

Температура та вологість

Хоча навіс для зберігання захищає ваші речі від вітру та дощу, він, як правило, не захищає від перепадів температури та вологості. Хоча контейнери для самостійного зберігання краще захищені від негоди, ніж звичайні навіси, вам потрібно перевірити, які саме умови у приміщенні, яке ви хочете використовувати, якщо у вас є чутливі речі, оскільки в деяких місцях є внутрішній клімат-контроль, а в інших – ні.

Деякі приклади чутливих предметів:

  • Музичні інструменти – особливо дерев'яні духові, піаніно та гітари високого класу, які можуть бути дуже чутливими до перепадів або швидких змін вологості.
  • Антикварні меблі – ці предмети зазвичай менш чутливі, ніж музичні інструменти, але, можливо, ви захочете двічі подумати, перш ніж зберігати їх у сараї.
  • Рідкісні або колекційні вина – у мене є друг, який займається колекційними винами, і він використовує спеціальне сховище, призначене для зберігання в "боксах" з контрольованою температурою і вологістю, призначених для певних типів вин.
  • Картини – полотно може зіпсуватися, а олійні фарби потріскатися, якщо рівень вологості змінюється занадто сильно або занадто швидко.

Про всяк випадок, у коробки з одягом та постільною білизною слід покласти вологопоглинач і уникати використання поліетиленових пакетів, які можуть спричинити пітливість, незалежно від того, де ви будете зберігати речі – у навісі чи у власному сховищі.

Якщо вам потрібен клімат-контроль, але ви не можете придбати складське приміщення, в якому він передбачений, тоді вам доведеться використовувати навіс для зберігання, який потрібно буде герметизувати, утеплити та встановити кондиціонер. Якщо ви зробите все це самостійно, то, можливо, вам вдасться привезти його менш ніж за 500 фунтів стерлінгів – найняти підрядника, який зробить це за вас, коштуватиме щонайменше вдвічі дорожче, і ви будете мати постійні витрати на електроенергію.

Зручність

Це, мабуть, єдиний випадок, коли навіс для зберігання у дворі беззаперечно виграє у сховища для самообслуговування. Вам не доведеться завантажувати всі свої речі у фургон (і вам не доведеться його наймати), і ви матимете миттєвий доступ, якщо вам потрібно щось дістати – за умови, що це не в нижньому ящику в задній частині сараю (я одного разу зробив такий трюк).

Висновок

Тут немає однозначного переможця – це повністю залежить від ваших конкретних потреб.

Хоча я не можу рекомендувати одне рішення замість іншого, і навіть не можу порадити, який варіант буде дешевшим, я сподіваюся, що принаймні звернув вашу увагу на деякі ключові міркування, і сподіваюся, що це допоможе вам прийняти найкраще рішення для ваших конкретних обставин.

Якщо у вас є якісь інші міркування або ідеї, які, на вашу думку, варто включити в цю статтю, будь ласка, напишіть мені в твіттері або скористайтеся контактною формою, щоб надіслати повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *