Речі, які найчастіше крадуть з гаражів

Що найчастіше крадуть з гаражів

Гаражі є поширеною мішенню для злодіїв. Часто вони залишаються незамкненими і містять цінні речі, які можна легко перепродати або закласти. Гаражі легкодоступні і становлять менший ризик для злодіїв, ніж проникнення в сам будинок.

Якщо гаражні ворота неможливо відчинити, часто є доступ через бічні двері, які люди залишають незамкненими, що може забезпечити ідеальний доступ для злодіїв. Оскільки гаражі є дуже легкою здобиччю для злодіїв, важливо захистити гараж якнайкраще і не залишати в ньому цінних речей. Однак, навіть якщо ви вживаєте всіх заходів обережності, гаражі все одно залишаються вразливими цілями для крадіжок. Ось кілька найпоширеніших предметів, які викрадають з гаражів.

Велосипеди

Багато людей зберігають велосипеди в гаражі, тому що їм не вистачає місця в іншому місці, або просто вважають, що велосипеди призначені для зберігання в гаражі. Це ризиковано. Якщо у вас є автоматичні гаражні ворота, що замикаються, і бічні двері, що замикаються, ризик може дещо зменшитися, оскільки часто злодії не хочуть витрачати багато часу і створювати багато шуму, вдираючись у замкнений гараж. Іноді, однак, це не має значення. Велосипеди легко перепродати або обміняти, і їх легко вкрасти – думайте про них як про транспортний засіб для втечі. Залежно від того, наскільки ви цінуєте свій велосипед, ви можете зберігати його в будинку в коморі або підвалі.

Електроінструменти

Ви можете подумати, що ваша колекція важких, брудних електроінструментів нікого не зацікавить, але це тому, що ви не розумієте мислення злодія. Електроінструменти можна легко перепродати або закласти – можливо, за невелику суму, але це вже інша розмова. Якщо у вас є набори нових інструментів, подумайте про те, щоб зачинити їх у сейфі або замкнути разом. Нові інструменти можуть коштувати сотні доларів, і ви не хочете опинитися в ситуації, коли у вас не буде цих грошей і вам доведеться замінити всі інструменти. Коротше кажучи, замикайте гараж і ховайте інструменти.

Зброя

По-перше, якщо ви залишаєте зброю в гаражі, то ви або дуже впевнені, що ваш гараж і зброя в цілковитій безпеці, або ви ще не готові до володіння та зберігання вогнепальної зброї. Багато людей зберігають свої мисливські рушниці та іншу зброю в гаражі, не усвідомлюючи, що це дуже цінні предмети для злодіїв. Зброя має високу вуличну вартість, її дуже легко продати, її заміна може коштувати вам тисячі, і навіть може спричинити юридичні проблеми, якщо її використають і відстежать до вас, законного власника. Якщо ви змушені зберігати зброю в гаражі, придбайте сейф для неї. Ніколи не залишайте зброю там, де її може побачити будь-хто і отримати до неї доступ.

Електроніка

Багато людей зберігають у гаражі електроніку – колонки, стереосистеми, телевізори, айподи тощо. Залежно від облаштування гаража, будь-яка кількість цих речей може знаходитися в гаражі, як на виду, так і захована в сховищі. Якщо злодій нишпорить у вашому гаражі і натрапляє на електронне обладнання, це лише посилює думку про те, що гаражі – вигідне місце для пограбування. Якщо ви використовуєте дорогу електроніку в гаражі, подумайте про те, щоб переносити її додому після використання. Якщо це не щось явно застаріле і не має малої грошової цінності, перенесіть його в будинок, коли закінчите користуватися ним.

Примітка від редактора:
  • Я припускав, що мій набір інструментів занадто важкий для злодіїв, тому залишив його в гаражі – я помилявся, і якісь хитрі грабіжники, мабуть, під'їхали до мого гаража на вантажівці і використовували підйомне обладнання, тому що вони вкрали все це. Джейсон.
Можливо, вам також сподобається прочитати:
  • Перевірте ці справді круті скіни для гаражних воріт
  • Перетворіть свій домашній гараж на професійний автосалон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *