Ідеї кемпінгу на задньому дворі для розваг з дітьми

Ідеї кемпінгу на задньому дворі для розваг з дітьми

У сучасному напруженому світі важко знайти час для відпочинку на роботі, а графік дітей часто переповнений спортивними змаганнями та заходами, які не дають їм спокою.

Все це, а також бюджетні обмеження можуть ускладнити сімейну відпустку.

І батьки, і діти проводять багато часу перед екранами і не спілкуються один з одним. Одна відповідь на ці дилеми? Кемпінг на задньому дворі – чудовий спосіб згуртувати сім'ю на свіжому повітрі. Оскільки ви перебуваєте у себе на подвір'ї, якщо погода змінюється або намет виходить з ладу, ви можете легко повернутися всередину, якщо це необхідно.

Заплануйте вечір вихідного дня, коли ні в кого не буде ніяких планів на наступний день. Почніть говорити про це заздалегідь і заохочуйте дітей. Сядьте всією сім'єю та обговоріть ідеї щодо занять. Залучіть усіх до плану! Можливо, одна дитина захоче приготувати зефір, а інша просто захоче принести в намет свою улюблену м'яку іграшку. Пройдіться разом по подвір'ю і вирішіть, де поставити намет. Обговоріть, чи будете ви розводити невелике багаття, чи обмежитеся грилем на задньому дворі. Майте на увазі та вивчіть правила і норми місцевої асоціації домовласників або пожежної служби.

Контрольний список для кемпінгу на задньому дворі

Складіть разом список речей, які вам знадобляться, і призначте дитину, яка вміє писати, відповідальною за цей список:

 • Намет – якщо у вас немає намету, купіть його, візьміть напрокат або позичте у друзів. Ось список типів наметів для кемпінгу.
 • Брезент для землі
 • Спальні мішки
 • Надувний матрац, якщо ви хочете бути суперкомфортно
 • Подушки та ковдри
 • Довгі палички або шампури для смаження зефіру
 • Список продуктів для перекусу або їжі
 • Холодильник і лід для їжі та напоїв (знову ж таки, тримайтеся якомога більше на свіжому повітрі)
 • Спрей від комах або репелент залежно від вашого місця розташування
 • ліхтарики для кожного члена сім'ї (ви можете знайти їх у магазині зі знижками)

Робіть спільні покупки або діставайте ці речі зі сховища в міру наближення дати пригоди.

За кілька тижнів до цього обговоріть із сім'єю, як ви збираєтесь у похід на задньому дворі. Потренуйтеся ставити намет разом.

Заходи для кемпінгу на задньому дворі

Кемпінг на задньому дворі з дітьми

Ідеї активностей залежать від віку ваших дітей, але деякі з них є універсальними:

 • Ловля світлячків
 • Бірка з ліхтариком
 • Бінго для кемпінгу
 • Полювання на скарби
 • Співайте пісні
 • Водні бої
 • Ремесла

Улюблена гра моєї сім'ї – "Історії по колу". Це весело незалежно від віку ваших дітей. В "Історіях по колу" одна людина починає розповідь зі слів "Жили-були ….." Потім починає розповідь про що завгодно. "Потім вони починають історію, вона може бути про що завгодно – якщо їм потрібні ідеї, батьки можуть трохи підказати. Вони можуть продовжувати протягом обмеженого часу – скажімо, 2 хвилин (спочатку можна поставити таймер, але незабаром всі увійдуть в курс справи) – і потім вони кажуть "а потім…" і повертаються до людини, яка сидить поруч з ними. Потім ця людина може продовжити ту саму історію або ж почати нову пригоду. Найцікавіше те, що якщо хтось випадково скаже "а потім", то історія автоматично переходить до наступного оповідача. Ви можете робити стільки раундів, скільки хочете, поки хтось не скаже "Кінець". Це часто є гарним завершенням гри, коли всі готові притиснутися один до одного.

Якщо у вас є можливість розпалити багаття, дізнайтеся, як побудувати вогнище на задньому дворі, і зробіть це сімейним заняттям! Ви навіть можете придбати газове розпалювальне кільце в місцевому будівельному магазині або замовити його онлайн. Якщо ваші діти ніколи раніше не були біля багаття, обговоріть з ними правила здорового глузду, наприклад, не бігати по периметру багаття і не кидати у вогонь сторонні предмети, і поговоріть про це в процесі планування. Багаття на задньому дворі може стати чудовою розвагою, якщо його правильно і безпечно розпалити. Пошукайте рецепти страв, які можна приготувати на вогнищі, і зробіть меню простим і зрозумілим для дітей. Дуже весело готувати хот-доги та робити смори. Якщо багаття – це не варіант, ви також можете використовувати гриль на задньому дворі – просто зробіть його простим і залучіть усіх до процесу. Уникайте бажання зайти в будинок і скористатися кухнею.

Часто після того, як діти влаштують табір на задньому дворі, вони захочуть робити це знову і знову. Якщо дозволяє погода, ви можете залишити намет на більшу частину літа, і якщо ви відчуваєте себе в безпеці у вашому районі, а також в залежності від віку, ваші діти можуть навіть таборувати самостійно. Це може призвести до планування майбутніх кемпінгів з дітьми на природі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *