Получите готовый к весне задний двор за 5 простых шагов

Згрібаємо листя - підготуйте подвір'я до весни за 5 простих кроків

После долгой и суровой зимы пришло время освободить место для прекрасной теплой весны. Вы собираетесь проводить много времени на заднем дворе, а это значит, что пришло время сделать там полный весенний ремонт.

Вы хотите превратить эту территорию в свой личный оазис, куда можно приглашать гостей. Вот несколько наиболее важных шагов, которые необходимо предпринять.

1. Уборка

Зима не слишком облегчает уборку. Снежные кучи, которые не прекращаются, затрудняют уборку всего, что под ними находится. Максимум, что можно сделать в это время, – разгребать снег и надеяться, что под ним не так уж плохо. Осенью опадает большая часть листвы с деревьев, но это может продолжаться и зимой, и в итоге листьев окажется больше, чем можно разумно убрать. Не способствует этому и морозная погода.

К счастью, весенняя уборка дает возможность убрать весь этот беспорядок и освободить место на заднем дворе. Не зря ее называют весенней уборкой. Есть что-то такое в весне, что вызывает у людей желание привести свой сад в порядок. Возможно, это делается для того, чтобы освободить место для распускающихся цветов.

С наступлением теплой погоды можно насладиться свежим воздухом, убирая листья и опавшие ветки. В этот раз на пути не будет мешать надоедливый снег.

2. Использование "зеленого пальца

Що таке подвір'я, якщо у вас немає квітів? Висаджування квітів – найважливіша частина весняного сезону. Щоб мати ідеальний сад, потрібно добряче підготуватися. Ви повинні придбати правильне насіння і горшкові рослини, які ви хочете додати. Всі ці рослини потребують багато копання. Переконайтеся, що у вас є всі необхідні садові інструменти, перш ніж ступити в землю.

Ви не можете просто поставити квіти де завгодно, де заманеться. Організація – це ключ до ідеального саду. Уявіть себе архітектором, який має створити ідеальну будівлю. Ви повинні знати, який елемент куди йде, щоб створити стабільну структуру. Сади працюють приблизно так само, за винятком того, що замість стабільності ви прагнете покращити естетику

Ви повинні вирішити, де ви проведете межу між травою і бруківкою. Існує безліч сучасних тенденцій, з яких ви можете вибирати. Багато хто обирає чистий і чіткий сучасний стиль. Ви можете провести різкі зигзагоподібні лінії між бетоном і травою, щоб створити цікавий контраст. Різкі лінії без перекриття рослин – чудовий спосіб показати свою відданість справі. Інші віддають перевагу більш природному, невимушеному стилю. Нехай пучок рослин стирчить назовні, а трава злегка переливається на поверхні для прогулянок. За допомогою цього методу ви можете розгулятися з розміщенням рослин, доки вони виглядатимуть гарно. Зрештою, це все, що має значення в садівництві.

Приклад сучасного саду - підготуйте подвір'я до весни за 5 простих кроків

3. Догляд за зовнішнім виглядом будинку

Не варто зосереджувати всю свою енергію на тому, щоб зробити красивим лише задній двір. Проявіть трохи любові і до зовнішнього вигляду вашого будинку. Зрештою, ви будете дивитися на нього, коли будете в саду. Прибираючи інші речі, ви хочете почати знизу вгору. У цьому випадку все навпаки.

Почніть з догляду за дахом. Зрештою, він допомагає захистити ваш будинок. Замініть будь-яку відсутню черепицю, якщо це можливо, і переконайтеся, що водостоки чисті від усього, що може їх забити. Ви ж не хочете, щоб ваш дах протікав через те, що жолоби забило листя. Можливо, настав час пофарбувати будинок. Щось, що добре поєднується з весною, повинно зробити трюк.

Не варто нехтувати і вікнами. Проведіть їх ретельне весняне прибирання. Весна означає, що ви будете отримувати набагато більше сонячного світла, тому вам може знадобитися сонцезахисна маркіза genius drop, щоб прикрити їх. Ми всі любимо трохи сонячного світла, але коли стає спекотно, воно може бути досить владним.

Очищення водостоків - підготуйте присадибну ділянку до весни за 5 простих кроків

4. Деталі надають індивідуальності

Весна – ідеальний час для того, щоб проводити дні на свіжому повітрі. Оскільки ви не можете стояти цілими днями у своєму саду, вам варто знайти собі щось, на чому можна посидіти. Вуличні меблі для внутрішнього дворика створять чудеса комфорту. Є два слова, які перегукуються, коли ви говорите про садові меблі: комфорт і практичність. Ви хочете щось, що буде виглядати красиво і зручно для вас і ваших гостей.

Зима може бути досить суворою для старих меблів і терас. Якщо необхідний невеликий ремонт, зараз саме час ним зайнятися.

Приклад вуличних меблів - підготуйте подвір'я до весни за 5 простих кроків

5. Догляд за листям

Напевно, у вас залишилося багато рослин, які пережили зиму. Це дуже гарна новина, але, можливо, ви захочете подбати про них, щоб вони знову стали корисними та привабливими. Різноманітні кущі та чагарники у вашому саду, ймовірно, непривабливо розрослися, тож, можливо, настав час їх обрізати. Якщо у вас є ліани, які звисають зі стін або дерев, вони, ймовірно, зараз повсюди. Це гарна нагода відрізати все зайве.

Придивіться також до своїх фруктових кущів. Ці ніжні рослини потребують оновлення, щоб знову почати рости. Трохи обріжте їх з боків, щоб дати їм місце для розквіту.

Висновок

Догляд за садом – це виснажлива робота, але ви можете бути впевнені, що вона буде надзвичайно корисною, коли ви до неї приступите. Ви створюєте щось прекрасне, чим будете насолоджуватися ви і ваша сім'я протягом більшої частини року. Тому важливо встигнути отримати від цього максимум користі до того, як рік завершиться черговою холодною і суворою зимою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *