П’ять способів придбати житло за $50 000 або менше

П'ять способів придбати будинок за $50,000 або менше

Я вперше опублікував цю статтю майже рік тому, і вона продовжує залишатися популярною та актуальною і сьогодні. Девід Лейтер і Ден Сем провели чудове дослідження для цієї статті, тому я оновив і перевидав її – сподіваюся, це допоможе більшій кількості людей знайти недороге житло. Джейсон Хортон, редактор.

Можливо, ви бачили це в новинах. Кількість покупців житла в Сполучених Штатах продовжує зростати після хиткої рецесії, яка перетворила багатьох потенційних власників житла на орендарів. Останні дані перепису населення США показали, що у вересні 2014 року купівля житла зросла на 17,0% порівняно з попереднім роком, причому лише у вересні 2014 року було продано понад 467 000 нових житлових будинків для однієї сім'ї! (Бюро перепису населення США)

Можливо, ви думаєте, що настала ваша черга перейти від оренди до купівлі власного житла. Незважаючи на те, що власне житло має багато очевидних переваг, це найбільша покупка, яку ви зробите у своєму житті, і саме тому для багатьох людей власність на житло може бути недосяжною. Середня ціна продажу будинку, згідно з даними за осінній сезон 2013 року, становила $318 900. Це все ще досить висока ціна для більшості людей в цій економіці. Тепер, перш ніж ви почнете шукати в оголошеннях іншу однокімнатну квартиру для оренди, є надія. Якщо ви підійдете до справи творчо і не боїтеся важкої роботи, є кілька способів придбати власне житло менш ніж за $50 000. Ось список з п'яти способів, якими ви можете спробувати це зробити.

#1. Заборговані будинки HUD.

Це хороший варіант для односімейного будинку. Заборговані будинки HUD розміщуються в Інтернеті і продаються тому, хто запропонує найвищу ціну, після чого він повинен внести заставу, підтвердити наявність коштів і погодитися на укладення контракту. Новий власник зобов'язаний оглянути та відремонтувати житло. Загалом, придбання заставного житла за програмою HUD може бути цілком доступним у деяких випадках (eHow #1).

#2. Fixer Uppers.

ремонт може бути складним, але корисним завданням

По суті, євроремонт – це будинок, який коштує досить дешево, але потребує певного часу та грошей на ремонт. Цей варіант найкраще підходить для тих, хто має досвід і ноу-хау, які будуть необхідні для того, щоб зробити капітальний ремонт у напівзруйнованому будинку. Слід також зазначити, що капітальний ремонт потребує багато часу, тому ви повинні бути готові докласти до нього багато зусиль. Ви можете отримати житло за половину оціночної вартості, або навіть менше, якщо ви готові вкласти "власний капітал", щоб зробити будинок придатним для життя.

Ремонт не для всіх, тому цей варіант – це те, що ви повинні добре обдумати, перш ніж зважитися на нього; в деяких випадках ремонт може виявитися марною тратою часу і грошей. Розглядаючи варіант з ремонтом, спробуйте знайти найгірший будинок у найкращому районі; зараз він може виглядати як найзанедбаніший будинок у районі, але після ремонту він буде виглядати як рідний дім. Також слід звернути особливу увагу на якість будівництва, а також на потенційні витрати, які будуть пов'язані з ремонтом; не розглядайте покупку будинку з серйозними проблемами, такими як руйнування фундаменту, поїдені термітами балки або значні пошкодження від води.

#3. Будівництво на ділянці.

Приємна особливість самостійного будівництва полягає в тому, що ви маєте велику гнучкість щодо того, що ви отримуєте. Будинки, як правило, будуються відповідно до стандартних будівельних практик, але бюджет і місце розташування визначаєте ви самі. Якщо ви самі отримуєте дозволи і виступаєте в ролі генерального підрядника, що дозволено в більшості міст, ви також можете будувати в міру необхідності і завершувати етапи будівництва в міру того, як у вас є на це гроші. Це може зайняти місяці або навіть роки, але врешті-решт ви отримаєте саме той будинок, який хотіли, і часто майже без боргів.

#4. Серійні будинки.

готові будинки можуть бути якісними

Серійний будинок може бути чудовим варіантом для тих, хто шукає доступне житло. Такі будинки попередньо виготовляються на заводах по всій країні, а потім доставляються безпосередньо на вашу ділянку в одній або двох частинах (іноді в трьох, якщо вона дійсно велика!), а потім встановлюються там протягом декількох годин. Збірні будинки доступні в різних розмірах і дизайнах, а деякі з них можуть мати площу до 2 400 квадратних футів і більше. Ціни на них також значно нижчі, ніж на традиційні будинки, побудовані на ділянці: деякі будинки заводського виробництва коштують від $26 900 за досить велику модель з трьома спальнями і двома ванними кімнатами, а також кухнею і вітальнею.

#5. Міжнародні будинки.

Це нетрадиційний підхід, але він заслуговує на увагу. Наприклад, купівля будинку в Мексиці може бути набагато дешевшою, ніж у США; ваші витрати на комунальні послуги, їжу, воду та технічне обслуговування в Мексиці значно нижчі, ніж у США, а податки на нерухомість також дуже низькі (eHow №2). Можливо, це не перше, що спадає вам на думку, коли ви розглядаєте можливість купівлі будинку, але це один з варіантів, який, безумовно, заслуговує на увагу, якщо ви хочете переїхати.

А що ви думаєте про це? Чи є у вас інші ідеї щодо того, як можна знайти житло менш ніж за $50,000 в умовах сучасної економіки? Безумовно, це робилося і раніше, але для того, щоб вирватися з іпотечної пастки і мати власне житло до виходу на пенсію, потрібно добре подумати і докласти певних зусиль. Дайте нам знати, якщо у вас є якісь ідеї, які ми могли пропустити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *